KONST / Litografier / Färglitografier 14886344
nr 1488 6344
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Färglitografier, 2 st. Signerad, numrerad 150-upplaga, daterad -84, oramade. Färglitografi. Bladets mått: 89x62 cm
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:26:21
1/9 07:36:05